جستجو

تبلیغاترانندگی و شخصیت

  میگفت:

  از همان روزی که مهارت رانندگی را به بچه های خود که در دوره ی نوجوانی بودند، آموزش دادم، خیلی شفاف به آنها گفتم: رانندگی شما هویت شماست و هویت شما همان شخصیت شماست. فلذا شاهدان و اطرافیان هرگونه رفتار شما را به شماره پلاک وسیله نقلیه می شناسند و فرهنگ و شخصیت شما را به مکان جغرافیایی مشخص بر روی پلاک شناسایی خودرو قضاوت می کنند. بنابراین مطلوب است رانندگی درست و قانونمند و تخطی از مقررات به جز جرایم رانندگی هویت وجودی ما و نیز فرهنگ و ادب ساکنین شهر و محل زندگی و یا تولد و اشتغال ما را زیر سئوال می برد.

  گذر زمان باعث شد تا فرزندان در دوره های تئوری و فنی و عملی شرکت فعال داشته و همچنین با موفقیت در آزمون های آئین نامه و شهر ضمن ارائه ی مدارک لازم و عدم مشکل بینایی توسط چشم پزشک بالاخره گواهینامه ی رانندگی مشروط دریافت نمایند.

  در مراحل بعدی با ایجاد فرصت لازم جهت تمرین عملی بیشتر تحت نظارت مستقیم والدین در خیابان های شهر و جاده های برون شهری و تأیید و تشویق آنها و دریافت بازخورهای بعدی از نزدیکان و آشنایان و ... و نیز مشاهده ی رفتارشان ثابت کرد که پیام های اولیه ی ما ضمن هدایت اصولی و نظارت منطقی ما بر رفتار پسر و دختر ما کاملاً تأثیرگذار بوده است. پس موجب افتخار ما بوده و خواهند بود.


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 2 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : رانندگی ,شخصیت ,هویت ,
  رانندگی و شخصیت

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر